fbpx

CHIP TUNING FENDT

CHIP TUNING maszyn rolniczych FENDT

Chip Tuning FENDT z 3 letnią gwarancją i ubezpieczeniem w PZU!

Głównym i podstawowym czynnikiem dobrze wykonanego chip tuningu w pojazdach marki FENDT jest profesjonalna analiza stanu technicznego silnika pojazdu, taką operacje diagnostyczną przeprowadzamy na hamowni. Jeśli pojazd jest sprawny a jego osiągi są zbliżone do tych które producent podaje w specyfikacji to możemy przystąpić do działania 🙂 Następnie jeden z naszych specjalistów dokonuje zaawansowanych kalkulacji oraz modyfikacji sterownika silnika w Twoim FENDT co pozwala na dalsze precyzyjne dostrojenie silnika pojazdu. Poprawnie wykonana modyfikacja sterownika FENDT polega na precyzyjnym dostrojeniu pracy silnika z resztą podzespołów pojazdu w taki sposób aby zarazem nie przeciążać jego warunków pracy, w wyniku otrzymujemy silnik FENDT idealnie dostrojony z reszta podzespołów niczym drogi instrument wybitnego muzyka, od tej pory nasze FENDT jest nie tylko zwrotniejsze, szybsze i bezpieczniejsze a różnica jest zauważana już po pierwszej jeździe. Dobrze wykonany chip tuning FENDT daje Ci również gwarancję ze pojazd nie zacznie podbierać większej ilości paliwa czy tez nie zwiększy się emisja szkodliwych spalin. Co za tym idzie, nie musimy się martwić o przyszłe badania techniczne Twojego FENDT ponieważ nie będzie z nimi żadnego problemu.

chip tuning FENDT
chip tuning FENDT

Chip Tuning FENDT i problemy wynikające z źle wykonanej modyfikacji sterownika.

Chip tuning w pojazdach marki FENDT wykonany przez niedoświadczonego mechanika bez profesjonalnego zaplecza technicznego i pracującego na nie oryginalnym sprzęcie zazwyczaj kończy się tragicznymi w skutkach konsekwencjami! Pamiętaj że nie narażasz tylko swój pojazd ale także swoje bezpieczeństwo gdyż jeśli coś pójdzie nie tak podczas gdy będziesz prowadził pojazd możesz spowodować wypadek.

Pamiętaj że źle wykonana modyfikacja oprogramowania sterownika w Twoim FENDT przyniesie więcej szkód niż pożytku! Ufaj tylko wyspecjalizowanym serwisom z wieloletnim doświadczeniem, oryginalnym profesjonalnym sprzętem i stosownym ubezpieczeniem napraw.

Back to top

Facebook