fbpx

CHIP TUNING FRANKIA

CHIP TUNING samochodów marki FRANKIA

Chip Tuning Frankia z 3 letnią gwarancją i ubezpieczeniem w PZU!

Głównym i podstawowym czynnikiem dobrze wykonanego chip tuningu w samochodach marki Frankia jest profesjonalna analiza stanu technicznego silnika samochodu, taką operacje diagnostyczną przeprowadzamy na hamowni. Jeśli auto jest sprawne a jego osiągi są zbliżone do tych które producent podaje w specyfikacji to możemy przystąpić do działania 🙂 Następnie jeden z naszych specjalistów dokonuje zaawansowanych kalkulacji oraz modyfikacji sterownika silnika w Twoim Frankia co pozwala na dalsze precyzyjne dostrojenie silnika samochodu. Poprawnie wykonana modyfikacja sterownika Frankia polega na precyzyjnym dostrojeniu pracy silnika z resztą podzespołów pojazdu w taki sposób aby zarazem nie przeciążać jego warunków pracy, w wyniku otrzymujemy silnik Frankia idealnie dostrojony z reszta podzespołów niczym drogi instrument wybitnego muzyka, od tej pory nasze Frankia jest nie tylko zwrotniejsze, szybsze i bezpieczniejsze a różnica jest zauważana już po pierwszej jeździe. Dobrze wykonany chip tuning Frankia daje Ci również gwarancję ze samochód nie zacznie podbierać większej ilości paliwa czy tez nie zwiększy się emisja szkodliwych spalin. Co za tym idzie, nie musimy się martwić o przyszłe badania techniczne Twojego Frankia ponieważ nie będzie z nimi żadnego problemu.

chip tuning Frankia
chip tuning Frankia

Chip Tuning Frankia i problemy wynikające z źle wykonanej modyfikacji sterownika.

Chip tuning w samochodach marki Frankia wykonany przez niedoświadczonego mechanika bez profesjonalnego zaplecza technicznego i pracującego na nie oryginalnym sprzęcie zazwyczaj kończy się tragicznymi w skutkach konsekwencjami! Pamiętaj że nie narażasz tylko swój samochód ale także swoje bezpieczeństwo gdyż jeśli coś pójdzie nie tak podczas gdy będziesz prowadził samochód możesz spowodować wypadek.

Pamiętaj że źle wykonana modyfikacja oprogramowania sterownika w Twoim Frankia przyniesie więcej szkód niż pożytku! Ufaj tylko wyspecjalizowanym serwisom z wieloletnim doświadczeniem, oryginalnym profesjonalnym sprzętem i stosownym ubezpieczeniem napraw.

Back to top

Facebook