CHIP TUNING Samochodów na gwarancji RAPiD

Profesjonalny chip tuning samochodów objetych gwarancją producenta.

Co to jest RAPiD CHIP TUNING?

RAPiD to innowacyjne urządzenie (zewnętrzny sterownik) pozwalające na wykonanie profesjonalnego chip tuningu bez ingerencji w główny sterownik silnika pojazdu, dzięki niemu możemy uzyskać wyniki porównywalne do konwencjonalnego chip tuningu przy zachowaniu oryginalnej gwarancji producenta ponieważ nie następuje fizyczna ingerencja w główny sterownik silnika pojazdu.

Dzięki rozwiązaniu RAPiD możemy uzyskać nawet 25% przyrostu mocy nie tracąc oryginalnej gwarancji producenta pojazdu i cieszyć się mocniejszym, szybszym, pozbawionym tzw „turbo dziury” pojazdem który nie tylko lepiej się prowadzi ale także jest zwinniejszy, zrywniejszy, lepiej reaguje na pedał gazu a jazda staje się nie tylko przyjemniejsza ale także bezpieczniejsza.

chip tuning rapid box
chip tuning samochodów na gwarancji
Najbardziej zaawansowany sterownik na rynku!

RAPiD to urządzenie doskonalone od 1995r, od tamtego czasu zostało wyprodukowane już ponad 100 000 indywidualnych sterowników RAPiD precyzyjnie dostosowanych do silników benzynowych oraz diesel.

Cały proces CHIP TUNINGU przy użyciu rozwiązania RAPiD polega na instalacji modułu zewnętrznego sterownika w Twoim pojeździe, następnie jeden z naszych wysoce wykwalifikowanych ekspertów dokonuje niezbędnych modyfikacji mających na celu precyzyjne dostrojenie modułu do pracy z silnikiem, po tej czynności auto zostaje skrupulatnie sprawdzone na jednej z najbardziej profesjonalnych hamowni MAHA, po tzw „hamowaniu” pojazd jest już gotowy do drogi a dokładne wyniki całej operacji oraz informacje na temat przyrostu mocy klient otrzymuje natychmiast po wykonaniu procedury podniesienia mocy.

rapid-box-logo-dimsport
rapid-box-dimsport

Zalety CHIP TUNINGU opartego o rozwiązanie RAPiD

Profesjonalnie

Najbardziej zaawansowane urządzenie na rynku motoryzacyjnym, precyzyjnie dostrojone do Twojego modelu pojazdu przez wysoce wykwalifikowanego eksperta a „hamowanie” wykonane na profesjonalnej hamowni MAHA.

Więcej MOCY

Po wykonaniu usługi Twój pojazd może zyskać aż do 25% więcej mocy, stając się przy tym zrywniejszy, szybszy a sama jazda bezpieczniejszą i bardziej komfortową.

Nie tracisz gwarancji

Nie ważne jakiej marki posiadasz pojazd i czy jest on prosto z salonu czy ma już kilka miesięcy, rozwiązanie RAPiD oferuje bezpieczne podniesienie mocy twojego pojazdu bez utraty oryginalnej gwarancji producenta.

Cennik sterowników RAPiD

(cena podana w tabeli poniżej nie uwzględnia strojenia oraz hamowania)

rapid-box-cennik
Back to top

Facebook

*/?>