fbpx

CHIP TUNING Samochodów na gwarancji z pomiarami na hamowni 4x4RAPiD

Profesjonalny chip tuning samochodów objetych gwarancją producenta.

Co to jest CHIP TUNING na gwarancji ?

Chip tuning pojazdów na gwarancji polega na montażu i dostrojeniu na hamowni innowacyjnego wielokanałowego zewnętrznego sterownika. Pozwalające nam to wykonać profesjonalny chip tuning bez ingerencji w główny sterownik silnika pojazdu, dzięki niemu możemy uzyskać wyniki porównywalne do konwencjonalnego chip tuningu przy zachowaniu oryginalnej gwarancji producenta ponieważ nie następuje fizyczna ingerencja w główny sterownik silnika pojazdu.

WAŻNE JEST TO ŻE FABRYCZNE ZABEZPIECZENIA POZOSTAJĄ NA SERYJNYM POZIOMIE.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu możemy uzyskać nawet 25% przyrostu mocy nie tracąc oryginalnej gwarancji producenta pojazdu i cieszyć się mocniejszym, szybszym, pozbawionym tzw „turbo dziury” pojazdem który nie tylko lepiej się prowadzi ale także jest zwinniejszy, zrywniejszy, lepiej reaguje na pedał gazu a jazda staje się nie tylko przyjemniejsza ale także bezpieczniejsza.

chip tuning rapid box
chip tuning samochodów na gwarancji
Jeden z najbardziej zaawansowanych sterowników na rynku!

Cały proces CHIP TUNINGU polega na instalacji modułu zewnętrznego sterownika w Twoim pojeździe, następnie jeden z naszych diagnostów dokonuje niezbędnych modyfikacji mających na celu precyzyjne dostrojenie modułu do pracy z silnikiem, po tej czynności auto zostaje skrupulatnie sprawdzone na jednej z najbardziej profesjonalnych hamowni DYNOPROJECT 4×4 , po tzw „hamowaniu” pojazd jest już gotowy do drogi a dokładne wyniki całej operacji oraz informacje na temat przyrostu mocy klient otrzymuje natychmiast po wykonaniu procedury podniesienia mocy.

Stosujemy moduły zewnętrzne renomowanych niemieckich producentów. Dobieramy je pod konkretny samochód dopasowując rodzaj urządzenia pod konkretne wymagania klientów.

rapid-box-logo-dimsport
rapid-box-dimsport

Zalety CHIP TUNINGU opartego o dobierane przez nas rozwiązanie

Profesjonalnie

Najbardziej zaawansowane urządzenie na rynku motoryzacyjnym, precyzyjnie dostrojone do Twojego modelu pojazdu przez wysoce wykwalifikowanego eksperta a „hamowanie” wykonane na profesjonalnej hamowni MAHA.

Więcej MOCY

Po wykonaniu usługi Twój pojazd może zyskać aż do 25% więcej mocy, stając się przy tym zrywniejszy, szybszy a sama jazda bezpieczniejszą i bardziej komfortową.

Nie tracisz gwarancji

Nie ważne jakiej marki posiadasz pojazd i czy jest on prosto z salonu czy ma już kilka miesięcy, rozwiązanie RAPiD oferuje bezpieczne podniesienie mocy twojego pojazdu bez utraty oryginalnej gwarancji producenta.

Cennik sterowników RAPiD

(cena podana w tabeli poniżej nie uwzględnia strojenia oraz hamowania)

rapid-box-cennik
Back to top

Facebook